קידום אתרים ופרסום בגוגל

קידום אתרים דורש הבנה מעמיקה ומחקר מתמשך של האלגוריתמים לפיהם עובדים מנועי החיפוש המובילים. האתגר הגדול בקידום אתרים הוא להבין מהר ככל האפשר כיצד השתנה האלגוריתם ולהגיב על כך לפני המתחרים. היתרון של חברת Dreamview הוא בגישה פרואקטיבית למחקר מתודולוגי מתמשך ופיתוח של כלים שנועדו להקדים את המתחרים הן בקידום של ביטויים חדשים, והן ביצירת שיתופי פעולה עם פורטלים, תוכניות שותפים , ופעילות ברשתות חברתיות, על מנת להזרים לאתר תנועה מגוונות ורלוונטית באופן שימקסם את תקציב הקידום האתרים והשיווק באינטרנט של הלקוח.

השירותים שאנחנו מציעים בתחום קידום אתרים ופרסום בגוגל:


קידום אתרים אורגני בגוגל
קידום אתרים אורגני בגוגל או בשמו האחר ,אופטימיזציה למנועי חיפוש, הוא תהליך שמטרתו היא הגדלת כמות המבקרים באתר על ידי שיפור המיקום של האתר בתוצאות של מנוע החיפוש (SERP). באופן טבעי ככל שאתר מדורג גבוה יותר , כך גובר הסיכוי שמספר גדול יותר של מחפשי מידע, יגיעו את האתר. שירות קידום האתרים כולל מחקר מילות מפתח מקיף, התאמת הקוד לסטנדרטים הנדרשים על ידי מנועי החיפוש , הוספה הדרגתית של תוכן וקישורים איכותיים, יצירת ממשק לרשתות חברתיות, והפקת דוחות תקופתיים ללקוח לצורך מעקב ההתקדמות במספר הכניסות ובדירוגי האתר.

קישורים ממומנים
קישורים ממומנים או PPC , הם אלטרנטיבה אפקטיבית לכל מי שאינו מקודם היטב בתוצאות של גוגל. יחד המחירים שמשולמים כיום לקידום אתרים ממומן בגוגל עבור כל קליק עולים מידי יום ולכן חשוב למקסם את התוצאה שמתקבלת מכל קליק, על ידי מיטוב עמודי הנחיתה, והגדלת מספר הפניות שמתקבלות מהקמפיין. באמצעות מערכת CRM חכמה שפיתחנו אנחנו יודעים לנתח את הביצועים של כל "מילת מפתח" מבחינת איכות הפניות שמתקבלות ובאמצעותה לייעץ ללקוחותינו כיצד לנתב טוב יותר את תקציב הפרסום שלהם.

מיתוג אישי וניהול מוניטין באינטרנט
ניהול מוניטין ומיתוג אישי באינטרנט הפכה להיות משימה שדורשת תשומת לב יום יומית. קשה מאד לעקוב אחר כל מה שנכתב בבלוגים, רשתות חברתיות, פורומים, טוקבקים של אתרי חדשות, אתרים המפרסמים פסקי דין וכו, . יחד עם זאת כל אזכור שלילי יכול לצוף מיד בעת חיפוש בגוגל של שם החברה או המותג שלה. על מנת לשמור על המונטין של החברה, נדרשת עבודה מוקדמת שמטרתה פרסום מידע חיובי או ניטרלי אודות החברה, שתחסום למעשה את ההתקדמות של הביקורות השליליות לעמוד הראשון. הצוות שלנו עוקב אחרי הפרסומים השונים אודות המותג ברשתות החברתיות ובדירוגים של מנועי החיפוש ומסייע לשפר את הנראות של המותג ולמוניטין של החברה.

ייעוץ איפיון וליווי של הקמת אתרים
ייעוץ מקצועי בנוגע להקמת אתרים חדשים בהיבטים טכנולוגיים וביכולת להגדיר משימות לצוות הקמת האתר על מנת שיהיה ניתן לקדם את האתר בגוגל בעתיד.
 

פרסום באינטרנט
חברת Dreamview מבצעת רכש מדיה וקריאטיב עבור עשרות לקוחות ומנהל קמפיינים שונים במודל של Pay per Click ו Pay per lead שמוכיחה את עצמה כאסטרטגית הפרסום הטובה ביותר באינטרנט

צרו קשר
משכית 22, הרצליה פיתוח
09-9514276